Pohár  Českého  svazu

O víkendu 12. - 13. února se konal Pohár Českého svazu v Nymburku.

Za náš oddíl se vydala docela početná skupina v pátek: 6 závodníků, v sobotu: 7 závodníků. Po příjezdu jsme se šli zvážit, ubytovat a na večeři. Po velice dobré večeři jsme se šli projít do města a poslat fotku Renče. Ráno jsme šli na snídani a po chvilce přijel zbytek týmu. Za chvíli začali závody.

BRONZOVÁ MEDAILE:

Beránek Jiří - tul senioři 8.- 5. kup                    
Nguyen Hai Trieu (Tomáš) - tul žáci 2. - 1. kup
Flachsová Jindřiška - matsogi juniorky A -52 kg

STŘÍBRNÁ MEDAILE:

Nguyen Hai Ahn (Kamil) - matsogi žáci -38 kg
Frenková Martina - matsogi žákyně +50 kg

ZLATÁ MEDAILE:

Nguyen Hai Trieu (Tomáš) - matsogi žáci -50 kg
Flachsová Jindřiška - tul juniorky 2. - 1. kup
Frenková Martina - tul žákyně 2. - 1. kup

Za odměnu po závodech jsme jeli do McDonaldu a učili jsme Renču ''Hashtag''. Celkově se naše škola umístila na krásném sedmém místě. 

Napsala: Martina Frenková

Ve dnech 12.-13. února se konaly závody Českého poháru v Nymburku. První den bylo převážení závodníků, na které jel Tomáš, Kamil, já, Jindřiška, Martinka. Dan sice v matsogi závodit nemohl, ale přesto s náma jel (aspoň bylo o zábavu víc).

Cesta byla únavná, ale stálo to za to. Všichni se vešli do váhovky, do které chtěli, a tak jsme mohli po dobré večeři jít spát. Ihned po snídani přijela druhá skupinka s dalšími sedmi závodníky. Poté mohli závody začít. Všichni podali výborné výkony, ale jen některé stačily na medaile. Na třetích místech se v tulech umístili Beryho taťka a Tomáš a na nádherných prvních místech se umístila Jindřiška a Martinka. A po tulech přišlo matsogi. Tam se na prvním místě, přes urputný boj umístil Tom. Na druhém místě se umístila Martinka. Ale nebyla to poslední medaile. Jindřiška totiž vybojovala třetí místo. Naše škola se umístila na krásném sedmém místě. Následovala zpáteční cesta a již tradiční zastávka byla v McDonaldu, kde se všichni do syta najedli. Potom jsme se už těšili domů, kde jsme se podělili o další zkušenosti.

Napsal Pepa.

Další závody nás čekají již za pár týdnů, vrcholem jarní sezóny - mezinárodní soutěž Czech open 2016. Máme velice dobře našlápnuto, tak budeme všichni doufat v ještě lepší umístění i ve větší konkurenci.

trenéři