Dne 19. a 20. 3. se konaly závody Czech Open v Nymburku. V sobotu jsme na vážení vyráželi já, Pepa, Jindřiška, Tomáš a Kamil. Dorazili jsme v 10:30 a hned jsme se běželi vážit, abychom se mohli najíst. S váhou jsme byli všichni spokojení, protože se všichni vešli do váhovek , do kterých chtěli. Stala se mi ovšem jedna nepříjemnost, protože jsem byl ve své váhovce sám tak mě spojili s kategorií -75kg. Sice jsem se neumístil, ale snaha byla. Po vážení jsme si šli dát věci na tribuny a čekali na ostatní. Dorazili asi za hodinu, pak přijeli závodníci z ostatních zemí a závody mohly začít. Byli zde závodníci z Litevska, Řecka, Francie, Slovenska, Slovinska a samozřejmě z Čech. Dohromady zde bylo 40 škol, z kterých se naše škola umístila na krásnem desátém místě. Našich závodníků bylo dohromady 12 Jindra Flachsová, Veronika Šulcová, Daniel Fialka, Josef Mráček, Michal Beránek, Jiří Beránek, Martina Frenková, Monika Šmídlová, Nikola Kaprálová, Nguyen Hai Ahn (Kamil), Nguyen Hai Trieu (Tomáš) a Eliška Mouralová. Martina byla na druhém místě v tulech, na prvním místě v matsogi a celkově se umístila na druhém místě v žákyních. Eliška vybojovala třetí místo v sestavách. Kamil se dostal na druhé místo v sestavách a na první místo v matsogi. Celkově byl Kamil první v žácích. Pohár však nedostal, protože se o první místo dělil ještě s jedním závodníkem. Dan dokázal získat druhé místo v tulech v juniorské kategorii. Tomáš se umístil na třetím místě v matsogi a speciály skákal tak dobře, že získal první místo. Náš nejstarší závodník Jiří Beránek získal ve své kategorii třetí místo v tulech.

Byl to opět krásný sportovní víkend a moc jsme si ho všichni užili. Cesta zpátky vedla už tradičně přes McDonald. Děkujeme trenérům za přípravu a podporu při závodech. Starají se o nás opravdu dobřeJ.